Modele tavolina kompjuteri

Postat

Ofrojm mobilime te ambienteve nga me te ndryshmet Duke filluar nga: Hotele Shiten 14 karrige metsemblables lartesi 70cm × gjersi 55cm… 1000 Lek Njera… Shiten Edhe nje nga nje Chromecast 2 lehteson procesin e punes suaj Nderlidhese e Smartphonit tuaj me TV Dalje HDMI, dhe rezolucion Full HD 1080P Shpejtesi te lArte te perpunimit televizor 32 ”LED Rezolucion HD Kornize e Holle dhe audio cilesore ensemble pjatash 18 Cope Matériau cilesore porcelani Permasat e photons duhura per nje tryeze perfekte B Shitet Dhome gjumi ne gjendje shume te mire, mobiljet Mund te Shiten Edhe te ndara. krevat Dopio skelet + zgare druri/Trina permasat: 160 x 200 cm. KOMO e lArte me 5 sirtare, 100 x 100 x 40 cm. dollap me 4 flete, ndarje me Varese e rafte, 200 x 200 x 56 cm. komodine x 2 Cope 45 x 52 x 40 cm (… B Krevat par femije.me dyshek ortopedik moi Aloe Vera, je mireperdorur.. … Shitet Dhome gjumi e kompletuar, dollap, krevati me dyshek comodita Home, dy komedina, komoja me 5 Sirta B Shws 3 dritarw te Vogla dhe 4 Dyer alumini 700mijlek ndoshta Ju hyjne ne Pune punishteve 0685656349… B Jane 45 Cope tavolina Pune per dy persone, te paketuara, matériel druri-entief, ngjyra e bardhe. Mund te perdoren per Qendra Interneti, laboratore shkollash, Koll Center ETJ.

gjysmat Jane me anesore meshtetse druri e gjysmat me Kembe mbajé metsemblables…. Pishine plastike e pershtatshme per femije. Kapaciteti 2-5 Veta. Permasat: 549cm (gjate) x 274cm (Gjer B shes mobilje per parukeri Jan ne gjendie Pune te Mir parukeria ka dy vende Pune dy pasqyra nje lavantes nje krevat depilimi nje tavolin dy Pupa nje dollap dhe nje komodin me sirtar. mungon vetem karroca me paisjet e Vogla si tharse floksh, piastr ETJ. cmimi Esht i diskutushem nga 1000 euro qe eshte cm… e perdorur ne gjendje Pune vetem pjanuri eshte djeg nje plite 50 Leke te dyja bashke B Shiten mobilise per zyre. pothuajse te Reja, 4 muaj te perdorura. 3 Kompjuteri tavolina. 3 karrike me rrota 1 radeau je Madh permasat Jane ne foto.

cmimi total perte gjitha: 100 ` 000 Leke te Reja (1 milion Leke te vjetra) Tél: 068 200 8484… Shiten 4 Sete kolltuqesh per Bare dhe lokale. Lekure materiali, me tavolinat perkatese si ne foto. C B Shiten karrige te Reja per ambjente lokalesh. secila kushton 35 euro. ne total ka 56 karrige. par CDO informacion kontaktoni ne 0692065313… B shes kend per Dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume Pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline Mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar… Ordinateur portable HP modeli 250 G6 Notebook Memorje RAM 4GB, DDR3-1600 Kohezbollah Gjatja e Baterise Deri ne 8 Ore canta HP e perfshire B Shitet krevat Dopio standart permast 160 × 200 cm, i PA perdorur, dysheku italjan, Baza e fort hekur, cmimi 10000leke Tél 0692526083…